Paslaugos

modulinis namas

Moduliniai namai, vasarnamiai, prekybinės patalpos

Gaminame įvairios paskirties modernius modulinius namus, namelius sodui, pastatus skirtus prekybai, ofisui su pilnu arba daliniu įrengimu. Karkasas montuojamas iš obliuotos medienos, šiltinama poliritano putomis, išorės apdaila- medienos dailylentės ir "Classic" plieninė skarda. Papildomai atliekamas komunikacijų įvedimas. Įgyvendiname ir individualius projektus. Moduliniai nameliai gaminami pardavimui, nuomai.

termo mediena terasai

Terasų montavimas

Terasa – ideali vieta, vos peržengus namų slenkstį, leisti laiką lauke savo sukurtoje jaukioje poilsio zonoje. Pagal poreikį ir sąlygas paruošiame pagrindą – įrengiame polius, pastatome pjedestalus ar kt. Rekomenduojame kainos ir kokybės atžvilgiu patraukliausius pasirinkimus terasinėms lentoms- impregnuotos vakumu pušies terasos- nebrangus, lengvai atnaujinamas gaminys; maumedžio, termo medienos terasinės lentos- brangesnis, tačiau ilgaamžiškesnis pasirinkimas. Lentas tvirtiname Camo varžtų sukimo sistema, kurios dėka varžtai terasoje išlieka nepastebimi ir nejaučiami basoms kojoms. Taip pat atliekame terasų atnaujinimo darbus.

stogine

Stoginės/ pavėsinės

Pavėsinė ar stoginė – statinys apsaugantis nuo vėjo, kritulių ir nepageidaujamų saulės spindulių bei leidžiantis leisti laiką lauke, terasoje ne visuomet palankiomis oro salygomis. Stoginė dažniausiai statoma praktiniais sumetimais, automobilio vietai, durų prieangyje apsisaugoti nuo snygio ir lietaus. Pavėsines ir stogines montuojame iš kliento pageidaujamos medienos ir pasirinktos stogo dangos.

sodo namelis sandeliukas

Sodo nameliai/ sandėliukai

Sodo namelis, sandėliukas praktiškai būtinas statinys sode ar prie namų. Pagal poreikį naudojami laikyti sodo įrankius, daiktus ar pritaikomi gyvenimui šiltuoju metų laiku. Siūlome standartinių matmenų lengvai montuojamus namelius, kuriuos gali surinkti pats klientas arba mūsų komanda. Taip pat montuojame statinius pagal individualius užsakymus, norimo dydžio ir išplanavimo.

mediniu fasadu montavimas termo mediena

Fasado ir vidaus dailylenčių montavimas

Montuojame fasado ir vidaus dailylentes su kliento ir mūsų siūlomomis medžiagomis. Platus pasirinkimas- nuo tradicinių plačių dailylenčių iki modernių sprendimų iš termo medienos lentelių, tašelių fasadui ir vidaus apdailai.

pirtis pirtele

Pirčių gamyba

Pirtis – vieta pailsinti kūną, atsipalaiduoti ar stiprinti sveikatą. Smagu, kai galima turėti sveikatinimo ir atsipalaidavimo oazę savo namų kieme. Pagal kliento pageidavimus statome individualių išmatavimų lauko pirtis, namelius, jei yra galimybė ir poreikis galima įrengti ir namų viduje.

medine tvora montavimas tvoros

Tvorų montavimas

Tvora ne tik suteikia privatumo, užuoveją bet ir padeda apsaugoti namų turtą. Tvoras montuojame ant įbetonuotų stulpų. Statome vertikalias ar horizontalias medines ar skardines tvoras.

termomedienos gamyba

Termo medienos gaminiai/ termo modifikacijos paslauga

Medienos termo-modifikacija tai šiuolaikiška ir kolkas ekologiškiausia medienos apdirbimo technologija, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Termiškai apdorotos medienos tarnavimo laikas prailgėja kelis kartus nei tradicinėmis priemonėmis apdorotos medienos. Termomediena dėl patvarumo ypač tinkama lauko statiniams- terasoms, fasadams, tvoroms, stogams ir kt. Apdorojimas pritaikomas įvairiai medienai- pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio, uosio ir kt. Siūlome medienos terminimo paslaugą su mūsų ir kliento medžiagomis.

Rekvizitai

Kontaktinė forma

Visos teisės saugomos © 2022 Marwood