Prekių grąžinimas ir garantijos

SAUGUS MONTAVIMAS

– Montuojant UAB „Marvud“ gaminius, rekomenduojama dėvėti tinkamus apsauginius drabužius (apsauginiai akiniai, pirštinės, nuo dulkių apsauganti kaukė), naudoti tinkamus darbo įrankius ir vadovautis pridėta gaminio montavimo instrukcija.
– Pirmiausia įsitikinkite, kad gaminio komplektacijoje yra visos instrukcijoje nurodytos gaminio dalys ar nieko netrūksta ir ar koks nors elementas nėra sugadintas. Tokiu atveju, jei komplektacijoje trūksta gaminio dalių nedelsiant informuokite Pardavėją.
– Pasiruoškite tinkamą pagrindą medienos gaminiui- betoninė aikštelė, medinis karkasas ant polių ar kitas stabilus, medieną nuo permirkimo apsaugantis pagrindas.

MEDIENOS GAMINIŲ PRIEŽIŪRA

– Medienos gaminiams reikalinga reguliari priežiūra ir paviršiaus apdorojimas dažais, impregnantu, pritaikytais naudoti lauke. Tai apsaugo nuo aplinkos poveikio- medienos įtrūkimų ir puvimo, drėgmės sugėrimo ir spalvos pokyčių.
– Laikui bėgant, veržlės ir varžtai gali atsilaisvinti. Saugiam naudojimui, reguliariai patikrinkite dalis, sutvirtinkite varžtus, įsitikinkite, ar medis nėra įtrūkęs, neatsirado rakščių.

ATSAKOMYBĖ

– Gamintojas neatsako už kūno sužalojimą, dėl netinkamo arba netaisyklingo gaminio montavimo, arba pridėtos instrukcijos nurodymų nesilaikymo.
– Pardavėjas užtikrina teikiamos produkcijos kokybę, gaminiams suteikiama 2 (dvejų) metų garantija.
– Medienos įtrūkimai, pajuodavimai atsiradę dėl natūralaus aplinkos poveikio, yra nelaikomi medienos defektu, jei tai neturi įtakos medinių gaminių konstrukcijų tvirtumui. Natūralus aplinkos poveikis medienai yra pripažįstamas kaip nepriklausantis nuo gamintojo reiškinys, todėl jokių sutartinių prievolių pardavėjui, pirkėjo atžvilgiu, nesuteikia.
– Pirkėjas užtikrina tinkamą gaminio pagrindo paruošimą ir pastovią gaminių priežiūrą.
– Pardavėjas neatsako už vandalizmo, nepriežiūros, netinkamo naudojimo, netinkamo instaliavimo, natūralaus nusidėvėjimo, ekstremalių oro sąlygų arba atsitiktinės ar pasekminės žalos atveju ar naudojant kitomis nenormaliomis sąlygomis.
– Pardavėjas užtikrina, kad gaminys atitinka gaminio komplektacijos aprašymą, nustačius komplektacijos trūkumus Pirkėjas privalo informuoti apie tai Pardavėją nedelsiant, o Pardavėjas- pašalinti trūkumus per 30 d.d. nuo kreipimosi.

PRISTATYMAS

Pasirinkus pristatymą į nurodytą adresą Lietuvoje, taikomas pristatymo mokestis. Pristatymo mokestis pridedamas prie bendros krepšelio sumos įvedus Pirkėjo pristatymo adresą. Prekių pristatymo specifikacija, ar prekė pristatoma surinkta, ar nesurinkta, nurodoma produkto aprašyme. Prekė pristatoma per 14 d.d. Pardavėjas pilnai atsako už saugų prekės transportavimą ir atvežimą Pirkėjo pasirinktu adresu.

Pirkimo metu pasirinkus prekės atsiėmimą fiziniu UAB Marvud adresu Gandrų g. 9, Stančiai, Klaipėdos r.sav. pristatymo mokestis netaikomas, prekė paruošiama transportavimui. Pirkėjas prisiima pilną atsakomybę už tinkamo transporto pasirinkimą ir saugų transportavimą.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR GINČŲ SPRENDIMAS

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes, įsigytas internetinėje parduotuvėje Marwood.lt per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, pranešdamas apie tai Pardavėjui elektroniniu paštu pardavimai@marwood.lt. Kreipimęsi būtina pateikti prekės įsigyjimo dokumentus ir nurodyti banko sąskaitos numerį į kurį turi būti grąžinti pinigai.
Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu:
– grąžinama prekė yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo;
– grąžinama prekė yra originalioje pakuotėje;
– Pirkėjas turi prekės įsigyjimo dokumentus.

Grąžinamas prekes Pirkėjas turi pristatyti adresu: UAB Marvud, Gandrų g.
9, Stančiai, Klaipėdos r.sav. Grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas.
Pinigai grąžinami į nurodytą Pirkėjo banko sąskaitą per 14 darbo dienas
nuo prekės grąžinimo dienos.

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą- Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt arba į teismą. Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/