Termo mediena

termomedienos fasadas

Termo mediena

Medienos termo modifikacija yra pakankamai nauja, šiuolaikiška medienos apdorojimo technologija. Tvarumas, ekologija ir siekis išgauti patvaresnius gaminius yra pagrindiniai šio proceso aspektai. Termiškai apdorota mediena veikiama tik garais ir aukšta temperatūra, nenaudojamos cheminės medžiagos, nelieka jokių taršių atliekų, juolab, iš medienos proceso metu kaitinant pašalinama drėgmė, smalos ir kitos lakiosios medžiagos. Visas procesas yra kontroliuojamas  ir pritaikomas priklausomai nuo medienos rūšies, matmenų ir norimų išgauti savybių.

Medienos termo-modifikacija – visiškai ekologiškas medienos apdirbimo būdas, suteikiantis ilgalaikes patvarumo, stabilumo ir pagerintas termoizoliacines savybes ir maksimaliai sumažina gaminių priežiūrą.

Termo medienos privalumai

Termo  modifikacija paveikia medienos gaminį negrįžtamai. Medienos tarnavimo laikas prailginamas keletą kartų, lyginant su tradiciniais būdais apdorota mediena. Kaitinimo metu pagerinamas gaminio matmenų stabilumas ir termoizoliacinės savybės. Pašalinus drėgmę, užkertamas kelias puviniams, termo medienoje naturali drėgmė kaupiasi keliskart lėčiau. Tokios medienos negraužia vabzdžiai, graužikai.
Padidinto patvarumo mediena tampa nepakeičiama medžiaga lauko apdailai. Termo mediena ypač tinkama terasai, fasadui ir kitiems lauko statiniams. Net permainingomis Lietuvos klimato sąlygomis ši mediena dešimtmečiams išliks stabili, nesupus. Termiškai apdorota mediena pakeičia ne tik struktūrą, bet kartu igyja ypatingą karamelinį atspalvį, išryškinama glotni medienos tekstūra, kuri suteikia elegancijos ir šilumos moderniam interjerui.

termomedienos terasines lentos

Marwood termo medienos gamyba

UAB Marvud termo medienos gamybą pradėjo 2023 metais Klaipėdoje. Vedami įkvėpimo ir meilės medžio dirbiniams mes sparčiai augame ir tikimės užimti stabilią vietą Vakarų Lietuvos rinkoje, galėdami pasiūlyti kokybiškus termo medienos gaminius ir medinių statinių montavimo paslaugas. Kruopščiai atrenkame medieną kiekvienam procesui, gamybai naudojame  tik aukščiausios rūšies pušies ir eglės medieną iš Suomijos ir Švedijos, kad galėtume pasiūlyti esamiems ir būsimiems klientams užtikrintos kokybės gaminius. Termo medienos fasadui ir terasai apdorojama pušies žaliava, karkasams gali būti maišyta – pušies ir eglės mediena. Termo modifikacija pritaikoma ir kitų rūšių medienai: maumedžiui, uosiui, ąžuolui ir kt. Taip pat apdorojami įvairūs medienos profiliai- dailylentės, tašeliai, terasinės lentos, tvoralentės, karkasai, gegnės ir kt. 

Esame nedidelė įmonė, siekianti augimo, lanksčiai žiūrime į bendradarbiavimo galimybes su įmonėmis, tuo pačiu siekdami pasiūlyti konkurencingas kainas. Jei savo statybų projektuose naudojate termo medienos gaminius, kviečiame susisiekti su mumis ir mes pasistengsime pasiūlyti savo gaminius geriausiomis sąlygomis.

termomedienos terasines gamyba
termomedienos gamyba

Marwood projektai su termo mediena

Rekvizitai

Kontaktinė forma

Visos teisės saugomos © 2023 Marwood